JESTEŚMY PASJONATAMI BRANDINGU

Oferta

Trend Brand to agencja marketingowo-reklamowa zajmująca się w sposób kompleksowy marką, komunikacją marketingową oraz planowaniem i realizacją działań wizerunkowo-promocyjnych dla branży zoologiczno-weterynaryjnej. Staramy się aby nowatorskie spojrzenie wyróżniało tych, którzy nie boją się zmian, dostrzegają potrzebę wyróżnienia się w masie identyczności, wyrażając tym samym chęć bycia bliżej konsumenta.

Misja

Zmienia się rzeczywistość, zmienia się konsument, również formy i sposoby budowania rozgłosu muszą ulegać ciągłym modyfikacjom, dopasowując się do realiów i potrzeb rynku konsumenckiego. Naszą misją jest praktyczne wsparcie marketingowe marek, firm i producentów działających w sektorze usług i produktów zoologiczno-weterynaryjnych.

Porozmawiajmy o...

Nie musisz znać sie na wszystkim, możesz skorzystać z wiedzy innych.

Naming

To jeden z elementów brand identity odpowiedzialny za nazwę marki lub produktu.

Brand Communications

Kluczem do sukcesu każdej marki lub produktu jest ich marketingowa komunikacja.

Brand Consulting

To strategiczno/marketingowy element brandingu zajmujący się analizą czynników wpływających na kapitał marki-produktu.

…czym jest „branding” ?

Brending to sztuka uwodzenia. To istotne narzędzie komunikacji ze światem marki. Wyznacza ramy definiując rdzeń marki dla wszystkich działań oraz jej marketingowej komunikacji. Szeroko rozumiany branding pozwala budować świadomość i wizerunek marki/produktu, który powinien przemawiać do konsumentów pełniejszym głosem, ukazując swoją filozofię i swój własny świat. Zanim marka/produkt zacznie zdobywać rynki,  najpierw powinna zdobyć miejsce w świadomości i umysłach ludzi.

Nie pozwól sobie na bylejakość