W czasach rywalizacji o konsumenta, wygląd opakowania ponownie zyskuje na znaczeniu.Dotyczy to również roślin akwariowych. Na rynku można spotkać rośliny z hodowli szklarniowych oraz rośliny z upraw in-vitro, (nowość na rynku akwarystycznym), po które sięgają nie tylko zaawansowani akwaryści, ale także ci którzy swoją przygodę z akwarystyką dopiero zaczynają.

Rośliny in-vitro oferowane są w plastikowych pojemnikach, które przez większość producentów traktowane są wyłącznie jako sposób ułatwiający przemieszczanie i magazynowanie produktów. Produkcja roślin w żelu ma ogromną przewagę nad produkcją szklarniową. Proponując nowy wygląd opakowań staraliśmy się aby ten fakt znalazł swoje wizualne uzasadnienie. Nie jest tajemnicą, że aspirujący wygląd opakowań w znaczący sposób podnosi jakość produktów w świadomości konsumenta.

Ze względu na niewielkie rozmiary pojemniczków elementem wyróżniającym prezentowane propozycje jest kształt etykiet oraz logo producenta. Ciemno niebieska kolorystyka oraz złote elementy logo dobrze oddają charakter PREMIUM oferowanych produktów.

Oferowane przez producenta gatunki to zarówno rośliny proste w utrzymaniu i hodowli jak i bardziej wymagające, o czym informują kolory dolnych części etykiet. Oprócz elementów wizualnych wszystkie etykiety zawierają informacje tekstowe niezbędne, przy wyborze roślin.


Premium Plants-rośliny

Category: Opakowania, Zoologia