To linia szamponów pielęgnacyjnych produkowanych w kilku wariantach. Ich skład oparty jest głównie na detergentach ułatwiających utrzymanie sierści i włosia zwierząt w należytej czystości. Produkty linii FAFI przeznaczone są dla wszystkich ras psów, szczeniąt oraz kotów o zróżnicowanej okrywie włosowej. Nowym produktem w grupie jest dezodorant, który ze względu na odświeżający charakter stanowi ciekawą propozycję.

FAFI, to nazwa serii, do której należą również szampony linii HERBA. Zarówno FAFI jak i HERBA FAFI, pomimo że reprezentują dwie odrębne kategorie (ze względu na składniki aktywne), razem tworzą grupę produktów, którą identyfikuje wspólna nazwa.

Nowe propozycje kreatywne opakowań FAFI umożliwiają odróżnienie produktów wewnątrz grupy, zapewniając jednocześnie rozpoznawalność oraz spójność wizualną całej serii.

Różnicę stanowią zastosowane elementy graficzne, ich kolorystyka oraz ogólna kompozycja etykiet. Niekonwencjonalnym rozwiązaniem jest brak wizualizacji bezpośredniego adresata produktów. W odróżnieniu do produktów HERBA FAFI postanowiliśmy ograniczyć ten element do niezbędnego minimum jakim są ślady łap psa i kota, uzupełnione odpowiednim komunikatem tekstowym. Zaproponowane rozwiązania zapewniają szamponom FAFI natychmiastowe wyróżnienie na sklepowej półce, tworząc spójność wizualną z pozostałymi produktami w grupie.


Fafi-szampony pielęgnacyjne

Category: Opakowania, Zoologia