Szkolenia

Czy uważasz, że wiedza marketingowa pracowników Twojej firmy jest wystarczająca? W jakim stopniu prowadzone działania marketingowe przekładają się na sprzedaż produktów? Jak w Twojej firmie wygląda komunikacja marketingowa.

O sukcesie firmy, w czasach agresywnej walki o współczesnego konsumenta decyduje skuteczny marketing. Ograniczone możliwości finansowe mniejszych firmy sprawiają, że marketingiem zajmują się osoby niekoniecznie mające wystarczającą wiedzę i praktyczne doświadczenie w temacie. Jednak brak możliwości zatrudnienia odpowiednich specjalistów to nie koniec świata.
Jeżeli chcesz uzupełnić wiedzę marketingową swoich pracowników skorzystaj z naszych paneli edukacyjnych podczas których: przedstawimy krok, po kroku:
– jak dopasować ogólnie znane techniki marketingowe do potrzeb branży zoologicznej i weterynaryjnej.
– jak budować i na jakich elementach oprzeć przekaz informacyjny, który będzie promował firmę i jej produkty.
przekażemy praktyczną wiedzę dotyczącą komunikacji marketingowej
– podpowiemy jak skutecznie wykorzystać nowoczesne media oraz nieformalne formy budowania rozgłosu do prowadzenia działań marketingowych

W ramach współpracy przygotowujemy dedykowane panele edukacyjne dopasowane do potrzeb i profilu działalności Twojej firmy. Pamiętaj, że kompetentny personel to kapitał każdej firmy.